O firmie

Firma Lorandi Silos to wielka rodzina. Zarządzanie fabryką przechodzi z ojca na syna. Pracownicy i przedstawiciele tej firmy czują się członkami tej rodziny.
Od ponad 60 lat firma specjalizuje się w wytwarzaniu produktów ze stali nierdzewnej, aluminium i stali ocynkowanej. Wszystkie wysiłki i doświadczenie są skierowane na rozwój nowoczesnej technologii i produkcji.
Z powodzeniem i precyzją firma projektuje i wykonuje  instalacje, silosy, maszyny do magazynowania (przechowywania) i transportu materiałów sypkich w granulkach, w proszku, również do  zboża, mąki i innych produktów.
Dzisiaj Lorandi Silos oferuje usługi na najwyższym poziomie technicznym. Klient może być pewien, że produkt który zamówi będzie wykonany fachowo, zgodnie z zatwierdzonym projektem i według obowiązujących norm.
Firma nie tylko doradza, projektuje,  konstruuje i testuje wykonane produkty,  ale udziela też bieżącej pomocy technicznej wysyłając swoich serwisantów do krajów na całym świecie.  Instalacje są na bieżąco monitorowane w siedzibie firmy we Włoszech.
Lorandi Silos robi wszystko by efektywność, jakość usług i zadowolenie klientów  trwały w czasie.
Firma posiada certyfikowany system jakości, jest znana i rozpoznawalna  we Włoszech i za granicą.

Firma Industrial Frigo Polska jest od kilku lat autoryzowanym przedstawicielem Lorandi  Silos w Polsce. Klientami  urządzeń Lorandi Silos w Polsce są między innymi: Samsung Wronki, Korea Fuel Tech Poland, Metal Plast i wiele innych.

Galeria