O firmie

Firma Lorandi Silos od ponad 65 lat specjalizuje się w wytwarzaniu produktów ze stali nierdzewnej, aluminium i stali ocynkowanej. Wszystkie wysiłki i doświadczenie skierowane są na rozwój nowoczesnej technologii i produkcji.

Lorandi Silos to wielka rodzina. Zarządzanie fabryką przechodzi z ojca na syna. Pracownicy i przedstawiciele firmy czują się członkami tej rodziny.

Z wielką precyzją firma projektuje i wykonuje instalacje, silosy, maszyny do magazynowania (przechowywania) i transportu materiałów sypkich w granulkach i w proszku, a także do zboża, mąki i innych produktów. Lorandi Silos oferuje usługi na najwyższym poziomie technicznym. Klient może być pewien, że produkt który zamówi będzie wykonany fachowo, zgodnie z zatwierdzonym projektem i według obowiązujących norm.

Firma nie tylko doradza, projektuje, konstruuje i testuje wykonane produkty, ale udziela też bieżącej pomocy technicznej wysyłając swoich serwisantów do krajów na całym świecie. Instalacje są na bieżąco monitorowane w siedzibie firmy we Włoszech.
Lorandi Silos robi wszystko by efektywność, jakość usług i zadowolenie klientów były trwałe i niezmienne.
Firma posiada certyfikowany system jakości, jest znana i rozpoznawalna we Włoszech oraz wielu krajach świata.

Firma Industrial Frigo Polska jest autoryzowanym przedstawicielem Lorandi Silos w Polsce.
Klientami korzystającymi z urządzeń Lorandi Silos w Polsce są między innymi: Samsung Wronki, Korea Fuel Tech Poland, Metal Plast i wiele innych.

Galeria